OPIS 3D     TECHNIKI SWOBOGLĄDU     KRZYŻOGLĄD - FILM INSTRUKTAŻOWY

Galerie są dostępne w DWÓCH TRYBACH: Za pomocą skryptów HTML5 - co umożliwia oglądanie stereopar RÓWNIEŻ w urządzeniach mobilnych, jak tablety i smartfony - z możliwością wyboru sposobu prezentacji: pary równoległe i kryżoglądowe, anaglify (3 rodzaje) i inne. Oczywiście działa także na "zwykłych" komputerach. Oraz za pomocą użytecznego i uniwersalnego skryptu "Flash Stereo Viewer".

Skrypt Flash Stereo Viewer zapewnia bardzo wygodne przeglądanie zawartości pozwalając na swobodny wybór dowolnej metody oglądania przestrzennych obrazków: począwszy od stereopar "krzyżowych" poprzez pary równoległe, po różne warianty anaglifów, a nawet tryb "wobble" (trzęsący się obrazek ;) oraz tryb interleave ("Int"), który sprawdzi się na monitorach z pasywnym trybem 3D. Ten sposób pozwala na najbardziej naturalny odbiór wrażeń przestrzenno-wzrokowych podczas oglądania galerii.

Po wejściu w konkretną galerię wszystkie te rzeczy można znaleźć u dołu, poniżej obrazka.

Po wybraniu trybu wyświetlania i włączeniu "Slideshow" najlepiej kliknąć jeszcze "Fullscreen", po czym kursor pozostawić na obrazku (po sekundzie zniknie), rozsiąść się wygodnie i... oglądać ;)

Po obejrzeniu danej galerii wciśnij przycisk "Wstecz" w przeglądarce, lub klawisz "Backspace ( <-- )" na klawiaturze, by wrócić do tej strony. Jeśli nie skutkuje, to użyj klawisza "Esc".(W ostateczności wybierz kursorem funkcję "Close" pod obrazkiem) ;)

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości minimum 1024x768 - Wszelkie prawa zastrzeżone